הצהרת נגישות 1

הצהרת נגישות לאינטרנט

כללי
ל-Dogs Time אכפת מכל לקוחותינו ומחויבת להקל ולשפר את הנגישות והשימושיות של אתר האינטרנט, Dogstime.co.il ("האתר"), להבטיח ששירותי ותכני האתר שלנו נגישים לאנשים עם מוגבלויות, אך לא. מוגבל למשתמשים בטכנולוגיית קורא מסך. כדי להשיג זאת, Dogstime שיתפה פעולה עם UserWay Inc, אפליקציית נגישות אינטרנט מובילה, על ידי הטמעת הטכנולוגיה שלה שתאפשר ותשמור על נגישות בהתאם להנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG), אשר גם מביאה את האתר להתאמה ל- חוק אמריקאים עם מוגבלויות משנת 1990.
עבודת הנגישות הראשונית הסתיימה (בהן בוצעו בדיקות הן בכלי בדיקת נגישות אוטומטיים והן באמצעות משתמשי קוראי מסך לזיהוי בעיות) ובוצעה תיקון.UserWay תמשיך לעקוב אחר האתר ולבצע עדכוני נגישות בעת הצורך. משתמשים יכולים "לאפשר נגישות" באמצעות הקלט הממוקד הראשון במקלדת או לבחור בסמל "נגישות" הגלוי מצד ימין על מנת לקבל את השיפורים המאפשרים את הנגישות.
כתב ויתור
אנא שים לב שהמאמצים שלנו לשמור על נגישות ושימושיות נמשכים. בעוד אנו שואפים להפוך את האתר לנגיש ככל האפשר, בעיות מסוימות עשויות להיתקל בטכנולוגיות מסייעות שונות שכן מגוון הטכנולוגיות המסייעות רחב ומגוון. אנחנו מעריכים את הבנתכם.
צור קשר
אם, בכל עת, יש לכם שאלות או חששות ספציפיים לגבי הנגישות של דף אינטרנט מסוים באתר, אנא צור אתנו קשר בדואר אלקטרוני בכתובת dogstimeshop@gmail.com אם אתה נתקל בבעיית נגישות, אנא ודא כי כדי לציין את דף האינטרנט ואופי הנושא, ואנו נעשה את כל המאמצים להגיש עבורך את הדף הזה או את המידע הכלול בו בצורה שתתאים לנגישות. תודה על הביקור.

FAQ

Use this text to share information about your product or shipping policies.

Our customer support is available Monday to Friday: 8am-8:30pm.Average answer time: 24h